Про нас

ТМ «Майстерня солодких подарунків» працює на ринку новорічних подарунків вже 15 років. Ми проводимо дослідження, вивчаємо споживацькі вподобання, як стосовно упаковки, так і щодо вмісту подарунків, тому наші подарунки завжди актуальні.

Ніхто так не радіє подарункам, як діти. Дарувати подарунки дітям - одне з найблагородніших занять. Для них важливий сам подарунок, вони ще не звикли до думки про те, що подарунок - це не головне, для них новий рік багато в чому полягає в очікуванні і отриманні подарунка. Тому новорічний подарунок обов'язково повинен бути таким, щоб виправдати дитячі сподівання, і як не можна краще для цього підходять наші подарунки. З кожним роком ми розширюємо асортимент, починаємо працювати з новими матеріалами, винаходимо нові святкові рішення. До нового 2018 року ми пропонуємо безліч найменувань різних видів подарунків.
 
Вміст - друга складова бажаного подарунка. В подарунках представлені кондитерські вироби від відомих українських виробників: «Рошен», «АВК», «Житомирські ласощі» та інші. З асортименту продукції цих фабрик ми вибираємо найкраще і комплектуємо подарунки.
 
15 річний досвід роботи на ринку новорічної продукції дозволяють нам забезпечити високу якість товару.
Пропонуємо завантажити нашу презентацію для того що б ви переконалися в якості і унікальності нашої продукції: Завантажити презентацію
 

Адреса офісу

м. Дніпропетровськ, вул. Каруни, 16

Телефон:
(067) 000-13-35

Телефон/факс:

(056) 767-12-00

З повагою,

команда "Майстерня солодких подарунків"